[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي :: درباره كنفرانس :: ثبت نام :: ارسال مقاله :: برقراري ارتباط :: راهنماي پايگاه ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره کنفرانس::
برگزارکنندگان و حامیان::
سازمان کنفرانس::
پوستر و بروشور کنفرانس::
شرکت در کنفرانس::
تاریخ‌های مهم::
ارسال مقاله::
برنامه‌های جانبی::
برقراری ارتباط::
تسهیلات پایگاه::
::
فرمت مقالات
..
سخنرانان کلیدی
..
تماس با ما
آدرس دبیرخانه: تهران، خیابان شهید مفتح، نرسیده به خیابان انقلاب، دانشکده مدیریت دانشگاه خوارزمی، طبقه سوم، دبیرخانه چهاردهمین کنفرانس ارزیابی و تضمین کیفیت در نظام‌های دانشگاهی  
تلفن: ۰۲۱۸۶۰۷۲۷۰۶
موبایل: ۰۹۳۳۴۶۳۳۲۷۸

ایمیل: qauskhu.ac.ir
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: سخن دبیر علمی ::
 | تاریخ ارسال: 1398/10/19 | 
جامعه علمی جهانی، امروزه در جایگاهی قرار دارد که روند رو به رشدی را در استقبال از مقالات علمی جدید تجربه می کند، و ایجاد بستری مناسب جهت ارائه مقالات را از وظایف و اهداف خود می داند. همت بلند دانشگاهیان و پژوهشگران ایران زمین در این عرصه، بالاترین نرخ رشد علمی در جهان را برای این مرز و بوم به ارمغان آورده است.
با توجه به وسعت و همه گیر بودن موضوع و همچنین اهمیت یافتن بحث های اشتغال و کارآفرینی در سال های گذشته، تلاشی مضاعف نیاز بود تا عرصه ای ملی در کشور گشوده شود تا از تجربیات اساتید، دانشجویان و پژوهشگران در این زمینه بهره مند گردیم. پس از برگزاری موفقیت آمیز سیزدهمین کنفرانس کنفرانس ارزیابی و تضمین کیفیت در نظام های دانشگاهی در دانشگاه شیراز و با توجه به استقبال گسترده پژوهشگران عرصه نظام آموزشی از آن کنفرانس، در نهایت با تصمیمات اتخاذ شده ، بر آن شدیم تا اقدام به برگزاری چهاردهمین کنفرانس کنفرانس ارزیابی و تضمین کیفیت در نظام های دانشگاهی نماییم و امیدواریم با جلب همکاری سازمان‌ها، نهادها، انجمن‌ها و همچنین بخش خصوصی که پرچم دار نوآوری‌ها در کشورند، با موفقیت به این امر نایل آییم.
سیزدهمین کنفرانس کنفرانس ارزیابی و تضمین کیفیت در نظام های دانشگاهی فرصت خوبی فراهم خواهد ساخت تا اساتید دانشگاهی، محققان، پژوهشگران، کارشناسان، دانشجویان و متخصصان مدیریت در یک اجتماع علمی صمیمی بتوانند تجارب، یافته‌های نوین و نتایج تحقیقات خود را ارائه و با جامعه علمی کشور به اشتراک بگذارند. بحث و تبادل دانش به روز و انتقال تجربیات، بیان چالش ها و ارائه راهکارها و کاربردی نمودن نتایج تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف حوزه نظام دانشگاهی اولویت اول این رویداد مهم علمی کشوراست.
دانشگاه خوارزمی مفتخر است، چهاردهمین کنفرانس کنفرانس ارزیابی و تضمین کیفیت در نظام های دانشگاهی را برگزار نماید. لذا از کلیه اساتید، صاحب نظران، پژوهشگران و کارشناسان مرتبط، دعوت به عمل می آورد که با ارائه آخرین نتایج پژوه‌ش های خود موجب غنای هر چه بیشتر این کنفرانس گردند.
دبیرخانه کنفرانس آمادگی هر نوع همکاری از جانب نهادهای دولتی و خصوصی و همچنین اساتید دانشگاه ها و متخصصین محترم را دارا می باشد.
امیدوارم به حول و قوه الهی بتوانیم با مشارکت شما خوبان گام کوچکی در جهت اعتلای علمی کشور عزیزمان برداریم.
.
  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA
::
دفعات مشاهده: 73 بار   |   دفعات چاپ: 15 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
چهاردهمین کنفرانس ارزیابی و تضمین کیفیت در نظام های دانشگاهی The 14th Conference on Assessment and Quality Assurance in University Systems
Persian site map - English site map - Created in 0.06 seconds with 45 queries by YEKTAWEB 4296